Warning: Declaration of searchBlogForm::widget() should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /data/2/a/2a4140ad-7f13-4084-8f79-fc37fd2e2c9a/mediagrape.sk/sub/adda_old/wp-content/themes/visibility/functions.php on line 126
Referencie | ADDA
Hore

Referencie

Školenie som absolvovala cca pred 2 rokmi, keď som pracovala v spoločnosti Slovak Telekom. Priebeh školenia bol pútavný a tým, že sa ako HR BP a špecialista ľudských zdojov, a kouč zaujímam aj o NLP ako také bolo to pre mňa veľmi vítané a zapadalo mi to do celkového fondu nástrojov, ktoré viem využívať. V praxi som túto metódu začala využívať ihneď po zaškolení. Stretla sa s veľkým úspechom, detailnejšie som si s manažérmi vedela určiť v čom kandidát splňa predpoklady a kde sú oblasti, s ktorými je potrebné pracovať a aj sám manažér si určil, či je to pre neho akceptovateľné.
Manažér si po takomto výbere vedel rýchlejšie zaradiť nového kolegu a hneď aj vedel, s ktorou jeho oblasťou pracovať. Ak sa predstava manažéra nezhodovala s profilom kandidáta, ani nedošlo k nástupu.
Túto metodu hodnotím veľmi pozitívne, no je to však na praxi daného Hr-istu, ako začne s touto metódou pracovať 🙂 🙂 samo školenie nestačí.

Mgr. Lenka Hrubovská, Špecialista ľudských zdrojov, Prima banka Slovensko, a.s

„So spoločnosťou ADDA sme vošli do spolupráce na základe odporúčania a nemohli sme urobiť lepšie! Odborne nás viedli v nastavení a realizácii výberového procesu našich kľúčových zamestnancov. Oceňujeme ich zodpovedný prístup,  profesionalitu,  ochotu počúvať a počuté zreflektovať v ďalších krokoch spolupráce.  Pozitívne hodnotíme schopnosť konzultanta prispôsobiť sa podmienkam našej organizácie, jeho flexibilitu a trpezlivosť. So spoluprácou sme veľmi spokojní a dúfame, že sa nám v budúcnosti podarí využiť aj ďalšie služby, ktoré spoločnosť ponúka.“

Mgr. Janine Lacho,HR manažér v TvojBuddy - program Nadácie Provida

Společně s vedením závodu velmi ráda vyjadřuji naši spokojenost s přípravou a realizací vzdělávacích aktivit v oblasti týmového rozvoje a individuálního koučinku.
Zejména oceňuji trpělivý a citlivý přístup k jednotlivým členům týmu, efektivní komunikaci a množství interaktivních metod používaných při vzdělávání týmu.

Anna Bimková, HR Supervisor, IAC Group Hodonin

Naša firma pokladá motivovaných a zručných pracovníkov za kľúč k úspešnému naplneniu firemnej stratégie. Pod vedením tímu zo spoločnosti ADDA sme spolupracovali na systematickom rozvoji našich manažérov a celej spoločnosti uplatňovaním najmodernejších prístupov. Zamerali sme sa na rozvoj kompetencií, zavedenie systému spätnej väzby a zefektívnenie spolupráce medzi útvarmi vo vnútri firmy tak, aby transformácia zasiahla všetky úrovne našej spoločnosti.

Heinz Zemke, Generálny riaditeľ, Slovenské cukrovary, a.s.